Atrakcie na prenájom

Objednajte si atrakcie na prenájom, ktoré sa postarajú o dobrú zábavu, súťaže a relax. Najčastejšie ponúkame zábavné atrakcie na dni detí, mestské dni, firemné teambuildingové akcie, ale napríklad aj na festivaly, do klubov, na kultúrne akcie, jarmoky, firemné eventy či súkromné domáce párty. Radi vám pomôžeme v organizácii zábavy na akékoľvek podujatie.

Zábavné atrakcie

Disponujeme širokou ponukou atrakcií, ktorá zahŕňa detské nafukovacie zábavné atrakcie, ale aj atrakcie pre dospelých. Medzi najžiadanejšie detské atrakcie podľa reakcií klientov patria napríklad nafukovacia šmýkalka, nafukovacie skákadlo či detské autíčka. Dospelí sa najlepšie zabavia na rodeo býkovi, so silomer kladivom alebo airsoftom.

Sortiment našich atrakcií je široký a neustále ho rozširujeme. Pokiaľ v ponuke nenájdete to, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť dodať vám presne takú atrakciu, o akej snívate, alebo pre vás nájdeme jej adekvátnu náhradu.

Prenájom atrakcie

Stačí si len vybrať z našej ponuky atrakcií na prenájom pre deti či dospelých a dohodnúť si detaily prenájmu.

Detské atrakcie

Prevádzkujeme zábavné atrakcie na celom území Slovenskej republiky a v prípade záujmu aj za našimi hranicami. Zaisťujeme celkovú dopravu atrakcií priamo na miesto určenia, ich inštaláciu, prevádzku a aj obsluhu.

Naše atrakcie sú určené pre rôzne vekové skupiny. Na svoje si prídu aj najmenší, a to napríklad na trampolíne, skákacích hradoch, na hladnom krokodílovi, gladiátorovi, nechýbajú u nás ani autíčka na batérie. Pre väčššie deti máme v ponuke napríklad obriu šmýkalku.

Atrakcie pre dospelých

Zaručene sa na našich atrakciách, ako sú ródeo býk, surf simulátor, vodný aj stolový futbal, zorbing a lezecká veža, pobavia nielen väčšie deti ,ale aj dospelí. Môžete si vyskúšať svoju silu vďaka silomeru kladivo, silomeru boxer a radarovej bránke. Vašu koordináciu pohybov, reflexy, pamäť a postreh vám otestuje Lovec svetla. Môžete si zajazdiť na elektrickom skateboarde a segwey. Deti určite potešia aj héliové balóny. Sortiment atrakcií je dosť široký a stále sa rozširuje.